سه‌شنبه، فروردین ۲۱، ۱۳۸۶

سکس

سکس !
مطلبی مهم و مفید برای همه و صد البته کسانی که تازه ازدواج کردن و نامزد کردن !
اگه از خود شما بپرسن که در مورد سکس و مسائل جنسی چقدر اطلاعات دارید چه جواب میدید ؟
خوب تو نگاه اول همه میگن همه چیز رو میدونیم !!!! مگه کسی هم هستش که اطلاعات نداشته باشه و چیزی ندونه !!!! و یا بگید مگه تو دنیا کسی پیدا میشه که سکس بلد نباشه !!! خوب بذارید خیال همتون رو راحت کنم و آب پاکی رو رو دست همتون بریزم !!!!!
اکثرا افراد جامعه ما در مورد روابط صحیح جنسی هیچ آگاهی درستی ندارن و جالب اینکه این بی آگاهی رو تا آخرین روز زندگی خودشون ادامه میدن و هیچ نکته ای رو برای افزایش اطلاعات خودشون به کار نمیگیرن !! حتی با همسر خودشون و یا شوهر خودشون .
نمیگم صد در صد ولی به جرات میتونم بگم حدود نودو پنج درصد از کسانی که تازه ازدواج میکنن هیچ اطلاعاتی از روابط جنسی ندان !!! و خیل کثیری از دخترهایی که میرن خونه بخت و زندگی مشترک رو آغاز میکنن هیچ اطلاع صحیح و اصولی و درستی از ارتباط جنسی با شوهرشون ندارن و حتی نقاط حساس بدن خودشون رو هم نمیشناسن !!!
تو این میون از هر کی بپرسی که از سکس چی میدونی !!! خیلی زود یه لبخند ملیح بهت میزنه و میگه خوب همه چیز رو !!!!!! و برای خیلی از افراد رابطه جنسی و سکسی خیلی پیش پا افتاده و ساده به نظر میرسه و فکر میکنه همه چیز حل شده هستش !!!! ولی به شما اطمینان می دم وقتی زمانش برسه با فاجعه روبرو میشن و مشکل ارتباطی پیدا میکنن ! و مساله ای رو که مدت ها توی ذهن خودشون ساده فرض میکردن برای اونا میشه یه مساله بزرگ و دل مشغولی !!
تا حالا شده با کسانی که طلاق گرفتن صحبت کرده باشید و علت طلاق رو جویا شده باشید و یا اینکه به آمار های منتشر شده طلاق از سمت مسئولین دقت کرده باشید ؟ آخرین آمار منتشر شده حاکی از این هستش که بیشتر از هفتاد درصد از آمار طلاق به خاطر بی اصلاعی و آگاهی نداشتن زن و شوهر از روابط جنسی و سکسی سالم و صحیح هستش .
و اصلا میدونید که خیلی از افراد وقتی با مساله سکس روبرو میشن اضطراب دارن و لحظه بسیار ناخوشایندی رو طی میکنن !!! در حالی که یکی از زیباترین لحظه های یه زوج هستش و یا اینکه خیلی از این بی حوصلگی های زن و شوهر ها به خاطر مسائل جنسی و نا رضایتی اون ها هستش ؟!! اما از طرفی میدونید که برخلاف مردان ! رابطه جنسی در زنان بسیار حساس و خیلی پیچیده تر هستش . حالا من یواش یواش مینویسم تا چهار چرختون بره بالا !!!! اما من طبق قولی که چند ماه پیش داده بودم میخواستم مسائل جنسی و سکسی هم برای شما باز کنم . دیروز برای من اتفاقی افتاد که گفتم هم به قولی که دادم وفا کنم و هم جریان دیروز رو بنویسم :

دیروز من در مغازه وایساده بودم آخر شبی که یکی از دوستان قدیمی من به نام حمید اومد و یه کارت عروسی داد و دیدم که کارت عروسی خودشه . خیلی خیلی خوشحال شدم . و تبریک گفتم و یه ماچ و بوسه ای هم ردو بدل شد !! آخ آخ که من چقدر بدم میاد که آقایون رو ببوسم !!!! اصلا واسم حل شده نیست این مساله !!!! یادم باشه یه مطلب هم در مورد این بوسه آقایون با هم بنویسم !!! وای وای وای !!!
بگذریم . کلی صحبت و زنده کردن خاطرات و خندیدن و ... . دیدم همیچینی حمید راحت نیست و چشماش دنیای سوال هستش !!!! .
- حمید جان چرا اینطوری منو نگاه میکنی !!!
نادر سوال دارم ولی اینجا روم نمیشه !!
- در مورد چی عزیزم که اینجا روت نمیشه !!!
مسائل جنسی !!!!!!
- ای شیطون !!! وقت عروسیت رسیده !! آره !!!! خوب بپرس ! من راحتم !
نادررررررر . تو راحتی !!! مثل همیشه . من ناراحتم !!!
- ها !آهان !!! خوب دعوتم کن آیس پک صحبت کنیم !!!
نه دیگه نادر !!! از این پول ها ندارم !!! بریم یه جا راحت تر صحبت کنیم !!!
اومدیم بیرون و نزدیک پارک مغازه نشستیم و صحبت کردیم .
نادر همیشه فکر میکردم همه چیز رو میدونم . ولی الان که میدونم خیلی طول بکشه کمتر از یک ماه دیگه سکس دارم !!!!! نگرانم !!! میترسم !!!! میدونم که تو میتونی کمکم کنی !!!!!!
حالا چشم های من چهارتا شده !!! و پرسیدم که تو از کجا میدونی من میتونم کمکت کنم !!! مگه من دکترم و یا روانپزشک !!!!
نه نادر . یادت میاد هارد به هارد کردیم . من بی اجازه به فایل هات نگاه کردم و دیدم که کلی مقاله رو ترجمه کردی و کلی منبع و اطلاعات و .... !!!!! داری !!! میدونم میتونی کمک کنی . تو بر خلاف بقیه با منطق در مورد مسائل سکسی صحبت میکنی !!!!
پناه بر خدا ! بی اجازه میان و فایل های مردم رو نگاه میکنن
- اولا آخرین بارت باشه که بی اجازه به هر چیزی دست میزنی !!!! دفعه بعد ضرر میکنی !!! در ضمن یه جوری صحبت میکنی که انگار من هر روز یه بار سکس دارم !!!!
معذرت میخوام نادر . نه میدونم سکس نداری و تو انقدر مسئله جنسی و سکسی رو مقدس میشماری و عاشق خانواده و همسر خودت هستی و نیروهاتو صرف همسر و خانواده خودت میکنی .
- خوب خوبه حداقل اینو میدونی !!! حالا خوبه روت نمیشه صحبت کنی ! بگو ببینم
و شروع کرد در مورد مسئله سکس و اندان تناسلی خودش !!! و هر چی به ذهنش میرسید انقدر با هیجان صحبت میکرد که من خندم گرفته بود . گفتم خوش به حال همسرت !!!!
واسه چی ؟
- انقدر با من راحتی !!! با اون میخوای چی کار کنی !!!
نادر تو دیگه اینو نگو که تو خودت سرداری !!! و دنیا رو واسه همسرت میکنی بهشت !!!
بازم پناه بر خدا که با همه جای آدم و همه زندگی آدم کار دارن این ملت !
- بسه دختر خاله نشو با من !!! ادامه نده اینطوری که کارمون به جاهای باریک میکشه !!!!
و کمی صحبت کردیم و خداحافظی کرد و رفت !!
برای هیچ کدوم ما پوشیده نیست که همه ما و همه انسان ها دارای اندام فوق العاده حساسی به نام اندام تناسلی هستیم . این اندام چند تا کار و عمل رو برای هر فرد تو دوره زندگی انجام میده !!! قابل توجه کسانی که فکر میکنن فقط سکس !!!! و کل ذهنشون فقط کلمه سکس پر شده !!!! یکی از وظایف این اندام حساس خارج کردن مواد مضر بدن هستش و نقش ادامه نسل و زاد و تولد هم به دوش میکشن . از طرفی از لحاظ روانی و سلامت روح بسیار مفید واقع میشن و انسانی توی جامعه از نظر روانی سالم هستش که دارای روابط مرتب و صحیح و مطلوب و درست جنسی باشه . حالا فرقی نمیکنه مرد باشیم و یا زن همه ما این اندام رو داریم و بخش خیلی زیادی از لذت زندگی خودمون رو توسط همین اندام جنسی خودمون کسب میکنیم .
حالا چرا برای من زیاد این مسائل راحت هستش و حاد نیست چون که عقیده دارم مسائل جنسی که انقدر مهم و حیاتی هستش توی یک زندگی باید آموزش داده بشه ! مثل همه مسائل دیگه زندگی که نیاز به یاد گیری دارن . در حالی که فقط خیلی سربسته توی دانشگاه یک درس دو واحدی به نام تنظیم خانواده رو دانشجو ها پاس میکنن که بیشتر مواقع هم به شوخی و خنده و عرق ریختن و شرم و حیا میگذره !!!
الان اگه از شما بپرسن ایدز چی هستش ؟ چه جواب دارید بگید ؟ نمیدونید !!!! به همین سادگی !!! و یا اینکه روش های مبتلا نشدن به اون چی هستش ؟ چی میخواهید بگید ؟ معلومه !!! نمیدونید !!! و یا اینکه چند نوع کاندوم داریم ؟ و یا اینکه چند روش بوسه داریم ؟ معلومه ! نمیدونید ! چقدر ساده !
به نظر من توی زندگی حیاتی ترین درس همین مساله سکس و مسائل مربوط به اون هستش ! اما خیلی ها میان و میگن نه خیر !!! درس دادن و آموزش این مسائل تو جامعه باعث انحرافات جنسی میشه و سو ء استفاده میشه !!! در بین بچه ها و یا نوجوانان و حتا کسانی که ازدواج کردن میشه !!!!ولی
مهمترین مسئله این هستش که فرهنگ طرف مقابلت چی هستش و چه دیدگاهی داره !!! مثلا شما همین الان برید یکی از شهرستان ها ی کوچیک !!! مثل دهات خودتون !!!! و مثلا به پیر مرد بگید که از طریق تماس جنسی مستقیم و غیر ایمن بیماریهایی مثل ایدز رو میشه گسترش داد ! طرف بر میگرده بهت میگه یه چرک خشک کن (!)میخورم خودش خوب میشه !!!!! یا مثلا به زنی بگو که خانم عزیز برای یه رابطه جنسی خوب و لذت بخش باید قبل از رابطه جنسی آلت شوهر بی احساست !!!! رو توی دهن بگیری تا بیشتر لذت ببره و تحریک بشه , لنگه کفشش رو در میاره و فرو میکنه بهت !!!! یا به یه فرد بگی که رابطه جنسی تو و همسرت باید اونقدر طولانی باشه که همسرت هم مثل خودت به ارگاسم برسه , همونجا میگیره به خودت تجاوز میکنه!!!! ها ها ها !!! من پرسیدم و صد البته فرار کردم قبل از تجاوز کردن به من !!!!
آخه چه طور میشه قبول کرد ما توی زندگی خودمون برای امور ساده ای مثل مسواک زدن یا زدن پشمهای بدنمون یا دوختن لباس یا پختن غذا , بند کفش بستن و شاش کردن صحیح !!! و پول شمردن , خوندن و نوشتن و بانک رفتن , ورزش کردن , گردش رفتن , ادب و احترام , کامپیوتر , تلفن و ... نیاز به آموزش داریم , ولی برای یکی از مهمترین و اصلی ترین نیازهای خودمون میگیم که آموزش نیاز نداریم ؟ همین میشه دیگه حمید قبل از ازدواجش دست به دامان ما میشه !!!
ما هم کشته و مرده رفاقت !!! مجبور میشیم بیاییم آگاهش کنیم !!!!
خوب خیلی طبیعیه که آغاز هر رابطه ای بین زن و شوهر هم با سکس شروع میشه و در واقع بهتره بگم بهترین و طولانی ترین زمانهایی که زن و مرد در کنار هم سپری میکنن , در مسائل جنسی سپری میشه ! در حالی که خیلی ها فقط شب ها رو اختصاص میدن به سکس !!!! و باور کنید که خیلی ها بعد از مدتی که از ازدواجشون میگذره چون اطلاعات کمی دان و اصلا نمیدونن سکس چی هستش ! زمان سکس خودشون زیاد میشه و چند ماه میاد و میره با هم سکس ندان !!!!! و همین مساله کافی هستش که به زندگی و علاقه اون ها آسیب جدی وارد کنه و زندگی مشترک رو یکنواخت کنه و بی احساس !!!
خانم ها آقایون همدیگه رو دریابید !!! آشپزخونه !!!! نشیمن !!!! حموم !!! مهمونی که میرید خونه فامیل هاتون و شب اونجا میخوابید !!!! تو استخر خانوادگی !!!! تو باغچه !!! و به هر شکل صحیحی که به ذهنتون میرسه !!! هر کدومشون یه هیجانی داره !!! تو خونه خاله رفتید و شب اونجائید و میخوائید شیطنت کنید مجبورید بدون صدا کار کنید و این میدونید میشه یه شیوه هیجان انگیز که عمرا نتونید سرو صدا نکنید و آخرشم مجبورید از خاله بخواهید که مسیر حموم رو به شما نشون بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اقایون خانم ها یادگیری خودتون رو محدود نکنید به فیلم ها پورنو که روابط جنسی در فیلم ها با روابط جنسی بین زن و مرد زمین تا اسمون فرق داره !!!! چند تا کتاب ترجمه شده با ریفرنس اصلی تهیه کن تا سوات !!! جنسی بره بالا .
مشکل هم از همینجاست دیگه ! دختر و پسر فکر میکنن سکس در حد همین صحبت ها و شنیده های کوچه و بازاری هستش و بیشتر هم زوم میکنن رو فیلم های پورنو !!! هر دو چون بی تجربه هستن , فکر میکنن روششون درسته . طبیعیه برای مردی که سکس رو تجربه نکرده , این حالت خیلی سخته و در ضمن سریع هم به ارگاسم میرسه در صورتیکه همسر آقا هیچ حرکتی از خودش نشون نمیده و حتا به مرحله ارگاسم هم نمیرسه ! دردسر هم از همینجاست ! اینکه طرفین از هم راضی نمیشن ! مرد سریع ارضا میشه و زن ارضا نمیشه ! ارضا نشدن زن باعث بد خلقی شدیدی میشه و مرد هم به همین خاطر دچار یک نوع احساس گناه و سر خوردگی !!! این حالت ها به مرور زمان بیشتر و عمیق تر میشن و طوری میشه که طرفین از هم نفرت پیدا میکنن . مخصوصن همسر از مرد متنفر میشه که نمیتونه ارضا بشه ! حجب و حیا از یک طرف , فرهنگ غلط ما هم از طرف دیگه باعث میشن که زن هرگز از مرد نخواد که بیشتر سعی کنه و مرد بخاطر مغرور بودنش فکر میکنه که کارش رو درست انجام داده و نیازی به ادامه و یا بهتر شدن نیست ! این حالت ها مخصوصن در بین طبقات پایین اجتماع بشدت رواج داره ! چون در این خانواده ها سطح فرهنگ و سواد بسیار پایینه و حتی داخل شهرستان ها به همین دلیل هم میبینیم خیانت هایی که از طرف زنان به شوهرانشون صورت میگیره که واقعا عمل فوق العاده پست و نابخشودنی هستش در این طبقات زیاده . خوب تجاوزات جنسی یکی مسائلی هست که بخاطر نداشتن فرهنگ جنسی پیش میاد !
برای همین هستش که میگم رابطه جنسی یک رابطه ساده نیست و حقیقت این هستش که این مساله زمانی که به درستی انجام بشه باعث محکم شدن و پایداری رابطه زن و مرد میشه و عشق اونها رو نسبت به هم شدید تر میکنه و در صورتیکه به اشتباه انجام بشه , نفرت و تنفر و حتا حس انتقام رو در طرفین ایجاد میکنه !
خیلی از پدان و مادران هستن که خانواده تشکیل دادن و اطلاعات جنسی خیلی بالایی هم دارن که میتونن به فرزندان خودشون خیلی منطقی مساله رو باز کنن . پدر و مادر عزیز خیال نکنین شما یا اطرافیانتون چون رابطه جنسی خوبی میتونین برقرار کنین , پس بقیه هم همینطور هستن ! فرزندان شما هم همینطور هستش . چون روابط جنسی جزو خصوصی ترین روابط انسانها و حریم انسان ها محسوب میشه , طبیعیه که خیلی از افراد هرگز حاضر به افشا این روابط نمیشن . همین مطرح نکردن ها باعث میشه که تصور کنین همون چیزی که بین دختر شما با شوهرش میگذره درسته و مشکل از جای دیگه ست و با هم تفاهم ندارن! در واقع مشکل اینجاست که وقتی دختر شما بد خلق و عصبی میشه و نیاز جنسیش به درستی ارضا نمیشه , سعی میکنه که این محرومیت رو به نوعی تخلیه کنه و چه چیزی بهتر از بهانه جویی ؟ چه چیزی بهتر از انگشت گذاشتن روی نقاط ضعف شوهرش ! ایرادهای بی دلیل و بزرگ کردن مشکلات خیلی ناچیز ! و همه اینهاست که در طول زمان باعث میشه کدورت ها بزرگ و عمیق و ریشه دار بشه و در نهایت منجر به طلاق و جدایی ! خجالت نکشید . آموزش بدید . درست و صحیح تا هم دختر شما و هم پسر شما از فساد های جامعه به دور باشه و بتونه یه خانواده خیلی مستحکم تشکیل بده . عشق زیباست . رابطه جنسی رو پایه عشق از هر چیزی زیباتر .
ولی اگه به سوالات فرزندانتون پاسخ داده نشه پسر در دام کسانی میفته که باید وجود پاکش رو در اختیار کسانی بزاره که خیلی سن بالایی دارن و همه فن حریف هستن و حتی دخترانی که به لجن کشیده میشن در حالی که فقط با آموزش و چند تا کتاب و مقاله و ... میشه این عالی ترین احساس بشری رو برای شریک زندگی و خانواده برای لذت و استحکام صرف کرد.
وگرنه با هزار تا سکس بدون آگاهی حتی خیلی کم هم به سواد و آگاهی و شعور جنسی اضافه نمیشه .
در آخر امیدوارم این مساله رو جدی بگیرین و سر سری ازش رد نشین . از اینکه کودکان و بچه هاتون در مورد مسائل جنسی آگاه بشن وحشت نکنید و بدونید , بی اطلاعی و آگاهی نداشتن اونها میتونه باعث فاجعه بشه ! بی اطلاعی اونها میتونه باعث بشه که یه آدم بیمار جنسی با دادن وعده های دروغین و زیبا سر دختر یا پسر شما که میتونن خیلی شیک زندگی تشکیل بدن کلاه بذارن و بهش تجاوز کنن , اتفاقی و فاجعه ای که هر روز در همه جا اتفاق می افته و باعث اون بی اطلاعی کودکان و فرزندان از ساده ترین و در عین حال اصلی ترین و زیباترین مساله زندگیشونه !
همیشه شاد باشید .
راستی عروسی حمید بسیت و چهارم فکر کنم جمعه هستش که من و رضا هم دعوت شدیم .